(0392) 444 22 98
+

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa | Kurumsal | Sıkça Sorulan Sorular

    Gigabyte Ltd

Gigabyte Ltd ne gibi hizmetler veriyor?

GIGABYTE LTD yeni nesil tüketim sektöründe pos donanın ürünleri ve kendi yazılım paketleriyle her türlü teknik, yazılım, yerinde ve uzaktan destekle, sorunlarınızda daima yanınızda olup en kısa zamanda kesin çözümler bulan, Kuzey Kıbrıs'ın en kapsamlı kuruluşudur.

Barkod sistemi kurmadan barkod etiketi yazdırabilirmiyim?

Barkod sistemi kurulmamış firmalar için geliştirdiğimiz Barko7/24 yazılımımız firmamızda mevcuttur. Ürünlerinize barkod numarası ekleyip çıktısını alabileceğiniz gibi barkod724.gigabyteltd.com web sayfamızdan da ürün ekleme, değitirme işlemlerinizide online yapabilirsiniz.

Stok takibi yapmak istiyorum. Ne önerirsiniz?

Suit paketimizde kullanabileceğiniz Stockman stok takibi uygulama yazılımımızla firmanıza ait stok, cari, fatura, ödeme, tahsilat, iade, irsaliye, sipariş, depo transfer ve sayım işlemlerinin yönetimini sağlayabilirsiniz.

Banka, Çek, Kredi Kartı işlemlerimin kaydını tutabileceğim yazılımınız mevcutmu?

Financeman yazılım paketimiz sayesinde cari, tahsilat, ödeme, banka, kredi kartı, gider, çek/senet, kasa ve fatura kapatma işlemlerinizi yönetebilir, bütün finans işlemlerinizi kasa ve bankaya bağlı olarak kontrol altında yapabilirsiniz.

Mizan-Bilanço işlemlerimiz için öneriniz nedir?

Accountman, tek düzen muhasebe sistemi ile Açılış, Mahsup, Tediye, Tahsil, Kapanış, Demirbaş Fişleri ile Yevmiye Defteri, Defteri Kebir, Muavin Defter kayıtları tutularak, işletmenin Fon Akım, Maliyet, Gelir, Kar Dağıtım ve Nakit Akım Tablolarının oluşması ile Mizan, Bilanço sonuçlarına ulaşılır.

Firmamızın servisleri ile ilgili kayıtları tutabileceğimiz yazılımınız mevcutmu?

ServiceMan, beyaz eşya, otomobil ve bilişim sektörü gibi sektörlerdeki işletmelerin tüm servis trafiğini yönetebilen, yedek parça, İşçilik, Çağrı, Garanti, Seri Takibi ve İş Planlama gibi işlemleri yapan stok ve finans takibi ile entegre servis takibi uygulamasıdır.

Barkod yazdırabileceğimiz yazılımınız mevcutmu?

Barcodeman, Stockman ve Genius Office veri tabanları ile entegre çalışan, istenirse *.csv formatında kendi veri tabanını kullanabilen; Argox, Cleaver Code, DataMax, SATO, ToshibaTec ve Zebra barkod yazıcıları destekleyen Barkod Üretim uygulamasıdır.

Personel kayıtlarını tutabileceğimiz yazılım öneriniz nedir?

WageMan, Personel kişisel bilgilerinin ödenek ve kesintilerinin tutulduğu; maaş, Vergi, Sigorta, İhtiyat sandığı , Ekmesai, İzin, Bordro, VD4 hesaplamalarının yapıldığı; Netten-Brüte, Brütten-Nete veya matrahtan vergi hesaplama yapabilen personel takibi uygulamasıdır.

Restaurant için çözümleriniz nelerdir?

SoftwareMen POS; market, yiyecek içecek, ayakkabı, giyim, cafe/bar, eczane, fastfood, pastane; kulüp, dernek, okul kantinleri; gibi perakende satış noktası bulunan işletmeler için geliştirilmiş, windows işletim sistemi ile çalışan Pos terminal ve bilgisayarlarda kullanılabilen satış otomasyon sistemidir. SoftwareMen POS sistemi seçenekli olarak; satış noktası terminali, masa takibi, paket servis, ve fastfood özellikleri ile kullanılabilir. Donanım ürünleri olarakta pos yazarkasa fatura fiş yazıcı ve ihtiyacınız olan tüm donanım, kurulum ve ayarlamalarıda yapılabilmektedir.

2. El yazarkasa satıyormusunuz?

2.El yazarkasa satışımız yoktur.

Satın aldığımız yazarkasaların mali işlemlerini sizmi hazırlıyorsunuz?

Yazarkasalarımızın mali onay evrak ve takibi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Satın alınan ürünlerin desteğini sağlıyormusunuz?

Firmamızdan satın alınan gerek donanım gerek yazılım ürünlerinin, satış sonrası hertürlü arıza çözüm, eğitim, danışmanlık hizmetlerimizle yerinde ve uzaktan bağlantı şeklinde destek vererek size güvenilir kesin çözümler sağlayabilmekteyiz.

Yazılım ürünlerinizin eğitimini veriyormusunuz?

Yazılım ürünlerimizin eğitimini sağlamaktayız.

Yazarkasaların dolan mali hafızalarını sizden temin edebilirmiyiz?

Yazarkasalarımıza ait mali hafıza yedek parçası ve değişimleri teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Belediyelere yönelik su sayaç okuma ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz?

El terminallerimizle uyumlu olarak geliştirdiğimiz Water Counter yazılımımız sayesinde, okuttuğunuz saati hesaplayabilir ve Bluetooth özellikli yazıcılarımızdan fiş cıktısını yerinde alabilirsiniz.    Softwaremen

SM Suit Nedir?

Stok yönetiminden, finans yönetimine, tek düzen muhasebeden, satış sonrası servis yönetimine, üretim takibinden, üretim planlamasına, ürün barkodlarını oluşturmadan, personel bordro yönetimine kadar iş süreçlerini takip etmeyi sağlar.

SM Suit Pos nedir?

Market, yiyecek içecek, ayakkabı, giyim, cafe/bar, eczane, fastfood, pastane; kulüp, dernek, okul kantinleri; gibi perakende satış noktası bulunan işletmeler için geliştirilmiş, windows işletim sistemi ile çalışan Pos terminal ve bilgisayarlarda kullanılabilen satış otomasyon sistemidir.

SM Mobile nedir?

Şirketinizdeki mevcut depo, satış ve dağıtım organizasyo nunuzu daha verimli yönetmenizi sağlayacak MS Mobil işletim sistemlerinde çalışan ve Mobil SQL veri tabanı kullanabilen, stok, cari, fatura, iade, tahsilat gibi işlemleri yapabilen ürün yönetim sistemidir.

SM Mobile ve SM Delivery arasında ne gibi farklılıklar var?

SM Mobile evrak alımı ve daha sonrasında DataSync aktarım programı aracılığıyla, SM Suit 'e evrak gönderimi mantığıyla çalışan mobil el terminallerinde kullanılan bir programdır. SM Delivery ise wireless bulunan ortamlarda eşzamanlı olarak SM Suit 'e kayıt yapabilme ve değiştirebilme özelliğine sahiptir.

Eczane için çözümleriniz nelerdir?

Eczanelere yönelik olarak tasarlanan SM Pharmacy ve Stockman çözüm paketlerimizi kullanabilirsiniz.

SM Suit Paketiniz Microsoft Windows 10 ile uyumlumu?

Microsoft Windows 10 da kurulum ve ayarlamaları yapılarak test edilmiştir.

Programlarınızı satın almadan önce deneme imkanımız varmı?

Firmanıza ait dilerseniz demo olusturabiliriz. Ayrıca www.softwaremen.com sitemizde ürünlerimizin online demolarını inceleyebilirsiniz.    Datumcenter

Datumcenterda ne gibi hizmetler veriyorsunuz?

Hosting, Web sitesi barındırma, Alan adı kaydı ve yenileme gibi işlemler gerçekleştirebilmekteyiz.

Online destek nerden alabilirim?

www.gigabyteltd.com web sitemizde, sağ alt köşede bulunan Online Support butonuna basarak anında sorularınızı sorabileceğiniz görevlimize erişim sağlayabilirsiniz.

Barındırma hizmeti için sağlamış olduğunuz özellikler nelerdir?

WEB BARINDIRMA WINDOWS İÇİN Web sitenizin internet ortamında yayınlanması, erişilebilir olması için en uygun ve en çok kullanılan yöntemlerden biri barındırma hizmetidir. Hedef kitlenize ulaşabilmenizin en kısa yolu bir web sitesidir. Web barındırma, modern ve tam donanımlı DatumCenter veri merkezinde yer alan güçlü ve yüksek performanslı sunuculardan web barındırma için alan kiralanması anlamına gelmektedir. WEB BARINDIRMA PHP İÇİN Web sitenizin internet ortamında yayınlanması, erişilebilir olması için en uygun ve en çok kullanılan yöntemlerden biri barındırma hizmetidir. Hedef kitlenize ulaşabilmenizin en kısa yolu bir web sitesidir. Web barındırma, modern ve tam donanımlı DatumCenter veri merkezinde yer alan güçlü ve yüksek performanslı sunuculardan web barındırma için alan kiralanması anlamına gelmektedir.